Najmodniejsze okulary JESIEŃ 2019

Nowa kolekcja JESIEŃ-ZIMA 2019 jest na prawdę nieprzewidywalna! Sprawdź, jakie trendy będą królowały w tym czasie.

Sportowy oversize

Sportowy styl był modny już w 2018, jednak to właśnie w 2019 najmodniejsze są ponadgabarytowe okulary w odważne kolory. To idealne połączenie estetyki i powracającej wciąż miłości do stylu lat 90-tych. Im większe, odważniejsze tym lepiej! Zainspirowane okularami motocrossowymi i rowerowymi sportowe oprawki charakteryzują się aerodynamicznym kształtem, lekką i koniecznie soczewkami z polaryzacją.

 

Full color

Kultura rave jest tylko z wielu ruchów stylistycznych, które na przestrzeni lat miały duże znaczenie. Podczas szalonych czasów świetności w latach 90. kolor służył zarówno celom nie tylko estetycznym, jednak był też integralnym dodatkiem chroniącym rozszerzone źrenice przed oślepiającymi światłami stroboskopowymi. Tego lata wpływ kultury rave lat 90. ponownie przeniknął w postaci jednokolorowych okularów przeciwsłonecznych. Gdziekolwiek mieszkasz, zauważysz tej jesieni duże, półprzeźroczyste ramki z kolorowymi soczewkami.

 

 

Matrix reloaded

Ubiegły rok był bez wątpienia rokiem w stylu Matrix, ale ten popularny kształt okularów nadal jest obecny  i nie wykazuje żadnych oznak zniknięcia w najbliższym czasie. Powstały już na początku lat 2000 styl zachęca światowych projektantów do ciągłego ulepszania . W ten sposób powstają nieoczekiwane kształty, połączenia kolorów i materiałów.

Nowoczesny luksus

Jeśli cenisz sobie luksus ale nie boisz się eksperymentować w tym sezonie na pewno znajdziesz coś dla siebie. Luksusowe marki podnoszą poprzeczkę definiując na nowo słowo luksus. Jednego możesz się spodziewać – z tego wyjdzie coś nieoczekiwanego!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *