Dni Dobrego Widzenia – przebadaj się bezpłatnie w Aurum-Optics!

Po raz kolejny w salonach optycznych Aurum-Optics na terenie całej Polski odbędą się Dni Dobrego Widzenia. To doskonała okazja do tego, żeby wykonać bezpłatne badania wzroku i skonsultować się z profesjonalistami w dziedzinie okulistyki. 

Czym są Dni Dobrego Widzenia?

Salony Aurum-Optics to nie tylko sklepy z markowymi okularami. To także miejsca, w których możesz liczyć na fachową pomoc specjalistów od wzroku. Szczególnym wydarzeniem, podczas którego każdy może liczyć na bezpłatne badania wzroku i porady profesjonalistów, są odbywające się dwa razy do roku Dni Dobrego Widzenia. Za każdym razem DDW cieszą się niemałym zainteresowaniem wszystkich osób, którym zależy na dobrym wzroku. Już teraz możesz do nich dołączyć! 

Gdzie i kiedy odbędą się Dni Dobrego Widzenia 2020?

Pierwsze w tym roku Dni Dobrego Widzenia potrwają ponad miesiąc i odbędą się w naszych salonach optycznych w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie. Swoją wizytę na DDW możesz zaplanować z pomocą harmonogramu wydarzenia:

9.03 – 14.03 ul. Wrocławska 20,
Poznań

Nowy Świat 38,
Warszawa

16.03 – 21.03 ul. Oławska 24,
Wrocław

pl. Grzybowski 10/2,
Warszawa
23.03 – 28.03 ul. Stradomska 15,
Kraków

ul. Piotrkowska 115/119,
Łódź
30.03 – 4.04 pl. Trzech Krzyży,
Warszawa

ul. Staromiejska 3,
Katowice
6.04 – 11.04 ul. Podmłyńska 1/5,
Gdańsk

pl. Żołnierza 1,
Szczecin

Bezpłatne badania wzroku

W ramach DDW oferujemy, wykonywane przez wykwalifikowanych lekarzy, następujące badania: 

  • przesiewowe badanie oczu – podstawowe badanie w diagnostyce wad wzroku
  • test wydzielania łez (Test Schirmera) – pozwala na zdiagnozowanie m.in. zespołu suchego oka
  • test widzenia barwnego – pozwalający na określenie prawidłowości widzenia kolorów.

Jeżeli posiadasz wadę wzroku, w każdym salonie optycznym Aurum-Optics dobierzemy dla Ciebie odpowiednie okulary, które nie tylko zapewnią Ci poprawę widzenia, ale jednocześnie będą stylowym dodatkiem do różnego rodzaju stylizacji. Nasz sklep oferuje wyłącznie oryginalne, markowe oprawki takich marek jak Ray-Ban, Persol, Oakley czy Emporio Armani.

Jak dbać o wzrok?

Wzrok to jeden z najcenniejszych skarbów, jakim dysponuje człowiek. Zgodnie ze starą zasadą: lepiej zapobiegać, niż leczyć, kluczowa w dbaniu o nasze oczy jest profilaktyka. Jeżeli spędzasz dużo czasu przed komputerem, rób częste przerwy. Unikaj niebieskiego światła. Zadbaj o dietę, która będzie bogata w witaminy A, C i E. To oczywiście tylko część zasad, które pozwolą Ci na ochronę wzroku.

Aby Twoje widzenie było prawidłowe, pamiętaj o diagnostyce wad wzroku. Odpowiednio wczesne wykrycie i prawidłowe zdiagnozowanie wady pozwoli na podjęcie dalszych działań, które pozwolą na walkę z niedostatkami widzenia. Właśnie dlatego warto skorzystać z Dni Dobrego Widzenia – to szansa na całkowicie bezpłatną fachową pomoc! 

Więcej szczegółów dotyczących Dni Dobrego Widzenia w Aurum-Optics znajdziesz na naszej specjalnej podstronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *