Aurum-Optics – jak to się wszystko zaczęło ?

W Salonach Aurum-Optics z dumą prezentujemy wysokiej jakości produkty takich marek jak Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Giorgio Armani, Ray-Ban, Vogue, Michael Kors, Tom Ford i wiele innych. Obecnie posiadamy dziewięć stacjonarnych salonów optycznych i wielką ochotę na dalszy rozwój. Od momentu powstania, do dnia dzisiejszego kierujemy się tymi samymi wartościami – najwyższą jakością obsługi klienta i oferowanych usług, dlatego też nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i pracujemy z najlepszymi, na najlepszych produktach.
Przez lata zebraliśmy wokół siebie wspaniały zespół, który składa się z najlepszych, doświadczonych optyków okularowych, optometrystów i stylistów, którzy służą fachową poradą  w doborze właściwych okularów oraz rozwiązań optycznych dla Państwa potrzeb. Nasze Salony Optyczne mieszczą się zawsze w ścisłych centrach miast. W każdym z naszych salonów wykonacie Państwo również pełne badanie wzroku.
Dzięki posiadanemu certyfikatowi, jesteśmy jednocześnie autoryzowanym serwisem Ray-Ban® i Oakley. Oznacza to, że można skorzystać u nas z serwisu okularów wspomnianych marek, ale również zamawiać części zamienne w przypadku ich uszkodzenia.

Nasza historia

ROK 2012

W lipcu tego roku powstaje pierwszy, zlokalizowany w Warszawie Salon naszej marki przy placu Trzech Krzyży.

ROK 2013

Kolejny Salony w Warszawie. Od teraz nasi klienci mogą nas odwiedzać również na Placu Grzybowskim.

ROK 2014

Łódź to kolejne miasto, w którym Aurum-Optics otwiera swój Salon Optyczny.

ROK 2015

Rozszerzamy swoją ofertę w Warszawie. Od stycznia 2015 działamy także na Nowym Świecie.

ROK 2017

Klienci z Krakowa mogą nas odwiedzić w Krakowie, przy ul. Stradomskiej 15

ROK 2018

Nowy Salon Aurum-Optics w świeżej odsłonie brandingu powstaje we Wrocławiu przy ul. Oławskiej 24  i Poznaniu przy ul. Wrocławskiej 20.  Tworzymy swój manifest, bo przecież życie jest za krótkie, żeby nosić brzydkie okulary! 🙂  Czytaj manifest

Rozszerzamy naszą ofertę o bezpłatną usługę Stylistki Optycznej. Każdy nasz klient może umówić się na bezpłatne i indywidualne konsultacje.

ROK 2019

Prężnie się rozwijamy i otwieramy Salon Optyczny w Gdańsku, przy ul. Podmłyńskiej 1/5, a w maju dołącza do niego Salon w Katowicach, przy ul. Staromiejskiej 3.

Współpracujemy z najlepszymi

Pragnąć dostarczyć produkty niezawodne oraz  zgodne z najnowszymi trendami współpracujemy z partnerami o renomowanych markach.

   

A już w lipcu świętujemy nasze 7 urodziny! Na naszych klientów czeka moc atrakcji – mega rabaty , darmowe badanie wzroku oraz jeszcze więcej najmodniejszych opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
.zobacz więcej!
Aurum-Optics

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *