Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne – lato 2019

Armani

Odkryj nową kolekcję Giorgio Armani. Czyste linie, wewnętrzna elegancja i dbałość o szczegóły. 

Kampania „Giorgio Armani Eyewear Spring Summer 2019” rozgrywa się na tle przesiąkniętym eteryczną egzotyką i efemerycznym duchem, czerpiącym z zalet każdego istotnego elementu – wody, powietrza, ziemi i ognia – delikatnej harmonii, która znajduje odzwierciedlenie w nowych wzorach.

 

 

 

Poświęć chwilę, aby zastanowić się nad tym, co naprawdę się liczy, rozejrzeć dookoła i cieszyć się spokojnym pięknem przemoczonym w twoim otoczeniu.

 

ŻYJ PIĘKNEM

Poświęć chwilę, aby zastanowić się nad tym, co naprawdę się liczy, rozejrzeć dookoła i cieszyć się spokojnym pięknem w twoim otoczeniu.

 

 

INSPIRUJĄCY WIDOK

Połącz się głęboko z otoczeniem, oddychaj i korzystaj z odkrytych okularów Giorgio Armani w odcieniach ziemi lub monogramów.

 

PRADA MILLENIAL SPRING SUMMER 2019

 

 

Ray-Ban: WAYFARER FAMILY
Gwiazdy nigdy nie gasną

Ray-Ban Original Wayfarer to najbardziej rozpoznawalny styl w historii okularów przeciwsłonecznych. Są dla miłośników imprez: radosnych i namiętnych oraz dla ludzi, którzy nie boją się zostać zauważeni.

 

 

Persol

Pięć chwil, pięć różnych scenariuszy, autentyczna opowieść wykonana we Włoszech. Persol prezentuje nowy sposób bycia, ponieważ każda minuta ma moc, by stać się niezapomnianym przeżyciem. Dowiedz się więcej o wszystkich nowych modelach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *