modne-kolory-na-jesien

TOP 10 kolorów jesieni

Dwa razy do roku instytut kolorystyczny Pantone wybiera kolory sezonu. Obecna paleta zawiera dziesięć tonów, które prezentują zarówno typowe jesienne niuanse, jak i zaskakująco jasne plamy koloru. Pokazujemy pasujące okulary i okulary przeciwsłoneczne.

Można się również spodziewać, że wybrane kolory szybko zainspirują projektantów wnętrz i pojawią się w naszych domach w formie dodatków. Kup okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym z najmodniejszych kolorów jesieni 2018.

Odważna paleta chłodnych odcieni

Łącząc klasycyzm z kolorową ekspresją, Trend  Pantone Fashion Jesień / Zima 2018 cechuje się odważną paletą jesiennych odcieni, uzupełnioną o bardziej o odcienie całkiem nieoczekiwane. Wybraliśmy dla Was 10 okularów w najmodniejszych kolorach.

Indywidualność , kreatywność, pomysłowość

Kolory na jesień / zimę 2018 roku wyrażają naszą potrzebę indywidualności, pomysłowości i kreatywności.Istnieje ciągłe odchodzenie od trendów cyklicznych, a zamiast tego silna koncentracja na ekspresywnych kolorach, które unikają przestarzałych struktur sezonowych. W rezultacie widzimy kilka wybitnych nietradycyjnych wyborów pojawiających się w palecie jesień / zima, takich jak PANTONE 12-0740 Limelight i PANTONE 15-3520 Crocus Petal. Te niespodziewane odcienie na nowo opisują sezonową historię kolorów i pozwalają na kunszt i oryginalność, które poruszają modę do przodu.

 

 

okulary-korekcyjne-jesień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *