Okulary męskie korekcyjne: retro

OKULARY MĘSKIE KOREKCYJNE: RETRO

Okulary retro – vintage charakteryzują się formą inspirowaną latami 50., 60. lub 70. Zaokrąglone ramki, subtelne acetatowe formy i podwójne mostki to wszystko powraca z podwójną siłą! Jeśli chodzi o kolorystykę w tym sezonie rządzą szylkrety. Okulary w kolorze skorupy żółwia  są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy pozostać w zgodzie z aktualnymi trendami okularowymi. Na pewno znajdziesz idealny odcień dla swojej skóry i włosów, gdyży ten sezon jest eksplozją różnorodności odcieni kolorów tego modnego wzoru.

GIORGIO ARMANI – minimalistyczny kunszt w dobrym guście

Linia DISTINCTIVE – cechuje się szeroką gamą okularów, o dominującym  okrągłym kształcie, silnie podkreślającym styl vintage. Elementem charakterystycznym dla tej kolekcji jest wykorzystanie nowatorskiej techniki upodobnianie nylon, tworząc tym samym barwne i wyszukane fasony okularów o niebywałej lekkości i elastyczności.

 

POLO CLASSIC – POLO RALPH LAUREN

Minimalistyczna klasyka stylu Polo Ralph Lauren inspirowane stylem retro. linia idea współczesnych mężczyzn

TYPEWRITER EDITION – PERSOL

Zainspirowana intelektualnym światem literackim, kolekcjach typu TYPEWRITER – cechuje się charakterystycznymi metalowymi detalami nawiązującymi swoim kształtem do części starych maszyn do pisania, które można dziś odnaleźć tylko w antykwariatach. W tej edycji pojawiają się nowe kształty okularów z delikatnym metalowym mostkiem i metalowymi detalami które idealnie oddają charakter kolekcji.

 

METAL BRIDGE

Męska kolekcja w klasycznym stylu. Poprzez metalowy mostek na froncie modele nawiązują swoim designem do stylizacji retro, a dzięki  wyszukane konstrukcji zausznika, każde z nich staje się prawdziwym arcydziełem.

RX 7098- PODWÓJNY MOSTEK

Marka Ray Ban lubi podążać z aktualnymi trendami, Dlatego też w swojej ofercie Proponuję nowoczesne modele zdobione podwójnym mostkiem. Dzięki zastosowaniu nylonu,  okulary zyskują na lekkości, odważna transparentna kolorystyka podkreśla nowoczesny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *