Okulary męskie korekcyjne: retro

OKULARY MĘSKIE KOREKCYJNE: RETRO

Okulary retro – vintage charakteryzują się formą inspirowaną latami 50., 60. lub 70. Zaokrąglone ramki, subtelne acetatowe formy i podwójne mostki to wszystko powraca z podwójną siłą! Jeśli chodzi o kolorystykę w tym sezonie rządzą szylkrety. Okulary w kolorze skorupy żółwia  są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy pozostać w zgodzie z aktualnymi trendami okularowymi. Na pewno znajdziesz idealny odcień dla swojej skóry i włosów, gdyży ten sezon jest eksplozją różnorodności odcieni kolorów tego modnego wzoru.

GIORGIO ARMANI – minimalistyczny kunszt w dobrym guście

Linia DISTINCTIVE – cechuje się szeroką gamą okularów, o dominującym  okrągłym kształcie, silnie podkreślającym styl vintage. Elementem charakterystycznym dla tej kolekcji jest wykorzystanie nowatorskiej techniki upodobnianie nylon, tworząc tym samym barwne i wyszukane fasony okularów o niebywałej lekkości i elastyczności.

 

POLO CLASSIC – POLO RALPH LAUREN

Minimalistyczna klasyka stylu Polo Ralph Lauren inspirowane stylem retro. linia idea współczesnych mężczyzn

TYPEWRITER EDITION – PERSOL

Zainspirowana intelektualnym światem literackim, kolekcjach typu TYPEWRITER – cechuje się charakterystycznymi metalowymi detalami nawiązującymi swoim kształtem do części starych maszyn do pisania, które można dziś odnaleźć tylko w antykwariatach. W tej edycji pojawiają się nowe kształty okularów z delikatnym metalowym mostkiem i metalowymi detalami które idealnie oddają charakter kolekcji.

 

METAL BRIDGE

Męska kolekcja w klasycznym stylu. Poprzez metalowy mostek na froncie modele nawiązują swoim designem do stylizacji retro, a dzięki  wyszukane konstrukcji zausznika, każde z nich staje się prawdziwym arcydziełem.

RX 7098- PODWÓJNY MOSTEK

Marka Ray Ban lubi podążać z aktualnymi trendami, Dlatego też w swojej ofercie Proponuję nowoczesne modele zdobione podwójnym mostkiem. Dzięki zastosowaniu nylonu,  okulary zyskują na lekkości, odważna transparentna kolorystyka podkreśla nowoczesny styl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *