okulary-korekcyjne-damskie

Okulary korekcyjne damskie: w męskim stylu

Oficjalnie w  tym sezonie, to kobiety mają spodnie!

Wtym sezonie na wybiegi powraca styl inspirowany modą męską. Kobieca szafa wzbogaci się o proste i klasyczne kroje, minimalistyczny styl, marynarki i spodnie w kant. Mimo że styl jest inspirowany modą męską, nie zapomina o kobiecej subtelności.Postaw na proste linie i ponadczasowy kształt. Te modele sprawią że będziesz wyglądać na stanowczą i pewną siebie.

Te modele stawiają jasne warunki: im mniej się dzieje tym lepiej, prosta forma, prostokątny ponadczasowy kształt, nie potrzebuje żadnych, dodatków czy ozdób. Minimalistyczny front i zauszniki stworzą tradycyjny wyraźny i wyrafinowany look.

MODEL inspirowany kształtem WAYFARER

 

Okulary korekcyjne marki Ray-Ban to połączeniu najlepszego stylu z klasą. Seria 5228 wyróżnia się oprawkami typu wayfarer, które zaprojektowano w taki sposób, aby pasowały kobietom i mężczyznom. Posiadają delikatne pełne oprawki wykonane z plastiku i wysoko poprowadzone zauszniki. Model oznaczony symbolem 5014 dostępny jest w kolorze czarno-białym

ray-ban-5228

 

DG 3222- BESTSELLER DOLCE GABBANA

Okulary marki Dolce & Gabbana to jedne z najbardziej popularnych okularów korekcyjnych. Klasyczny kształt pełnych plastikowych oprawek pasuje do każdego typu damskiej twarzy. Dobrze dobrane kolory sprawiają że okulary te wyglądają bardzo lekko. Model 502 dostępny jest w kolorze brązowym.

 

okualary-dg-damskie

okulary-damskie-michael-kors

 

 

Michael Kors 4030- VIVIANNA II

 Chcąc zaspokoić potrzeby wymagających klientek Michael Kors zaprojektował model MK 4030. Okulary są dostępne w pełnych prostokątnych acetatowych oprawkach z delikatnie zaokrąglonymi kształtami soczewek. Delikatny design oprawek pasuje do twarzy każdej kobiety dzięki czemu każda z Pań może poczuć się modnie i elegancko.

Michael-Kors-4030-VIVIANNA

 

PRADA 10RV- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Okulary korekcyjne marki Prada z serii PR 10RV zostały zaprojektowane, aby spełnić oczekiwania współczesnych kobiet, które pragną, by okulary korekcyjne były nie tylko najwyższej jakości, ale także tego, aby wyglądały nietuzinkowo i modnie. To wszystko cechuje opisywany produkt. Warto także dodać o tym, że zauszniki są bardzo delikatne i wyprofilowane.Model dostępny jest w kolorze czarnym, a na bokach zauszników znajduje się niewielkie napis z nazwą marki PRADA.

 

PRADA-EYEWEAR-10RV-2AU1O1

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *