Najgorętsze trendy w okularach w 2019 roku

W świecie okularów dużo się dzieje! Niezależnie od tego, czy wybierasz kolorowe, wzorzyste, futurystyczne czy retro. W 2019 postaw na swoją kreatywność. Nudne oprawki w tym roku nie istnieją, a rządzą modele odważne, w fantazyjnych kształtach i kolorach.

Okulary „futurystyczne Cat-Eye”.

Połączenie kociego oka z futurystyczna nutą. Czy to w kolorze czarnym, czy w odważnych kolorach takich jak fioletowy lub pomarańczowy lub z różnych materiałów, takich jak plastik lub metal. Na  Paris Fashion Week to właśnie ten rodzaj okularów rządził. Oczywiście to także powrót do lat 90-tych kiedy to już taki trend był również szeroko prezentowany na wybiegu. Od Miu Miu po Burberry, wszyscy projektanci prezentuowali  okulary Matrix  .

„Kolorowe” okulary

Czy to duże, czy małe okrągłe metalowe ramy – kolorowe okulary wyglądają naprawdę fajnie.

Kolorowe okulary pasują również do bledszych rodzajów skóry, gładkie odcienie takie jak szary, czarno-biały to stylowy wybór pasujących do siebie  sukienek . Każdy, kto ośmieli się połączyć nowe kolorowe okulary z letnimi częściami outfitu – np. dżinsowymi mogą być pewni, że przyciągną wzrok!. Niezależnie od tego, czy są to ramki metalowe czy plastikowe, grube lub cienkie, jasne lub ciemno pomarańczowe – wszystko jest dozwolone.

„Minimalne” okulary.

W tych wąskich, filigranowych okularach nacisk kładziony jest przede wszystkim na czyste linie, minimalizm i subtelne kolory. Niepozorność jest teraz stylem roku.

Połączenie plastiku i metalu odgrywa znaczącą rolę – czy to metalowy pręt, czy plastikowa ramka wokół okularów w niklowych okularach. Mieszanka materiałów zapewnia większą różnorodność i nadaje całości coś bardziej przyciągającego wzrok.

Jeśli lubisz bardziej odważnie i chcesz podążać za trendem wybierz ten rodzaj okularów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *