IKONY MODY: Co sprawia, że ​​coś staje się kultowe?

W ciągu ostatnich 20 lat wiele produktów osiągnęła status ikony w świecie mody. Ale jaki jest sekret? Jak zwykły z pozoru produkt może stać się ikoną?

Luźna biała koszula, trencz w paski, mała czarna, wygodne jeansy, seksowne szpilki: bez nich nie byłoby kompletnej garderoby. Możliwe, że kupiłeś je w wielu różnych wersjach na przestrzeni lat, ale podstawowy projekt pozostaje taki sam, ponieważ te style są i zawsze będą kultowe.

Wszechstronność jest kluczem

Co oznacza ikoniczny? Ikoniczne przedmioty nie są definiowane przez krótkotrwałe trendy. Są to klasyki, do których wracasz rok po roku. Ale co czyni je tak klasycznymi? Wszechstronność to podstawa: klasyczne elementy muszą współgrać z wieloma innymi. Białą koszulę lub bluzkę można połączyć z jeansami, garniturami lub spódnicami, a także nosić pod swetrem. Ten sam produkt jest odpowiedni przy wielu różnych okazjach przez cały rok. To samo można powiedzieć o akcesoriach. Kiedy kupujesz luksusowe nowe elementy, chcesz, aby współgrały z każdym stylem, dzięki czemu można je nosić na co dzień i na wielkie wyjście. Stroje w odblaskowych kolorach lub obcisłe szorty mogą być obowiązkowe w bieżącym sezonie, ale czy zdobędą trwałe miejsce w szafie?

Niezrównana jakość

Jakość projektu i materiałów decyduje o tym, jak długo produkt przetrwa. Dla kultowego elementu wygoda i łatwość noszenia są tak samo ważne jak styl. Minimalistyczna design Ray-Ban Wayfarer, podobnie jak wszystkie projekty Ray-Ban, zapewnia idealną równowagę między komfortem, dopasowaniem i trwałością. Najwyższa jakość jest koniecznością.

Prostota to wyrafinowanie

Dopasowany garnitur, skórzana kurtka, mała czarna sukienka lub mokasyny – wszystko to kluczowe elementy mody, które przetrwały próbę czasu. Wszystkie mają jedną wspólną cechę: prostotę. Minimalizm jest jedną z cech trwałej mody. Odzwierciedlają ją również okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, które subtelnie uzupełniają indywidualny styl każdego użytkownika. Nowe kolekcje są minimalistyczna jak zawsze, ale projektanci bawią się kolorami, które dodają nutki zabawy. Od kosmicznego niebieskiego, przez ognistą czerwień- kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych pomaga wyrazić twoją osobowość, bez przytłaczania wyglądu.

 

Ray-Ban Icon

Do ikon stylu z pewnością należą właśnie okulary Ray-Ban. To pierwsze w historii połączenie okularów i mody, noszone przez wojsko, buntowników i gwiazdy Hollywood. W 1952 roku model Wayfarer stał się kamieniem milowym w produkcji okularów przeciwsłonecznych. Chcesz poznać wzystkie kultowe modele Ray-Ban? Opowiemy o tym już za tydzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *