okulary-przeciwsloneczne

Wielki powrót granatu

OKULARY DAMSKIE PRZECIWSŁONECZNE: WIELKI POWRÓT GRANATU…

a także szafiru, indygo czy kobaltu. Kolory, o których chętnie mówimy chabrowy, jeansowy, policyjny czy atramentowy. Niezależnie od nazwy intensywne i intrygujące. Kolory te są mniej oficjalne niż czerń, kojarzą się z mundurem, zasadami, porządkiem i elegancją. Psychologia koloru opisuje je jako barwę wiarygodności, mądrości i autorytetu. Kolor tajemnicy, duchowości i głębi.

Granatowe okulary zestawisz z większością kolorów. A szczególnie dobrze będzie się prezentować z białą bluzką lub sukienką  i czerwoną szminką.

okulary-przeciwsloneczne-dla-kobiet

REVEAL EVOLUTION


Charakterystyczne detale powracają w nowej, lekkiej formie. To co wyróżnia tę linię, to błyszczące detale, lekkie, transparentne kolory oraz wyjątkowe geometryczne kształty. Te kocie okulary przeciwsłoneczne idealnie wpasują się do eleganckiej stylizacji. A biżuteryjny front zastąpi wszelkie biżuteryjne dodatki.

miumiu-02TS

MIU MIU MU 02TS JZG5R2

miumiu-03ts

MIU MIU MU 03TS SRM1V1

 

 

michael-kors-117355

MICHAEL KORS – KENDALL

Michael Kors jest znanym na całym świecie, wielokrotnie nagradzanym projektantem wysokiej klasy ubrań i akcesoriów. Tym razem projektant z wrodzonym wyczuciem ducha współczesnego stylu Glamour, zaprojektował model Mk5016 117355. Klasyczny kształt pilotek urozmaicony niebieską metalową ramką  z soczewkami Flash, które redukują słoneczny odblask i nadają stylowego wyglądu. Całość nadaje wyrafinowanej elegancji, a jednocześnie nowoczesnego stylu.

ray-ban-2132NEW WAYFARER – RB 2132

Unowocześniona wersja klasycznych Wayfarerów w nieco innej interpretacji z mniejszą oprawką i delikatnie zaokrąglonym kształtem soczewek.

Klasyczne, granatowe oprawki z mineralnymi zielonymi soczewkami, zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu i wysokim poziomie jasności widzenia oraz ochrony.

okulary-damskie-granatowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *