Okulary korekcyjne damskie: Metal Round

To kwintesencja stylu retro. Noszone przez legendarnych muzyków i zainspirowane przez kontrkulturę lat 60., skąd wywodzi się ich styl. Kultowe, metalowe, minimalistyczne okulary korekcyjne metal round są uwielbiane na całym świecie.

ray-ban-3447v
            RX 3447V w stylu retro

 

Charakterystyczne metalowe, damsko-męskie okulary znane są z okrągłych szkieł oraz oryginalnego kształtu, który wciąż stanowi symbol indywidualności.Cienkie, rurkowate ramki dają uczucie lekkości. Wygięty mostek, regulowane noski i metalowe zauszniki z plastikowymi końcówkami doskonale spoczywają na nosie. Sygnatura Ray-Ban widoczna jest na wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie zauszników. Te charakterystyczne okulary Ray-Ban doskonale pasują do małych i dużych rozmiarów twarzy.

 

GIORGIO ARMANI – AR 5068

Model opierający się głównie na klasyce połączonej ze stylem vintage, podkreśla czyste linie i smukłe formy, będące znakiem rozpoznawczym marki Giorgio Armani. Wykorzystując tytan, marka proponuje ultralekkie i tym samym niebywale wytrzymałe okulary których ciężaru nawet nie poczujesz. Metalowe wykończenia nanośników, uzupełniają spójną konstrukcję o jednolitym metalicznym odcieniu na zausznikach i froncie, wspólnie wywołując wrażenie nieposkromionej elegancji

okulary-korekcyjne-vogue-eyewear

 KOLEKCJA GIGI HADID DLA VOGUE EYEWEAR

Model VO 4084 zaprojektowany przez Gigi oferuje ekskluzywny styl, który jest seksowny, inteligentny i silny. Bazując na idei Vogue Eyewear, że “piękno to coś więcej”, Gigi przekazuję ducha prowokacji, eklektyzmu lat 90. i najnowszych trendów. Model ten stanowi interpretacje indywidualnego piękna, odzwierciedlając ekspresyjną odwagę kobiet dumnie przekazujących swoją osobowość.

PRADA CINEMA – 62TV

prada-cinema-62tvprada-cinema-62tv

Kolejna interpretacja kultowej serii PRADA CINEMA. W tym wydaniu, spotykamy się z zdobionymi tradycyjnie podwójnym mostkiem oraz ciekawym połączeniem ramki ze szkłem. Ta linia to prawdziwa ekspresja kobiecości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *