okulary-damskie

OKULARY DAMSKIE: KOSMICZNA PRZYSZŁOŚĆ

OKULARY DAMSKIE: KOSMICZNA PRZYSZŁOŚĆ

Rzućmy okiem na przyszłość, jesienią i zimą nabierają nowego futurystycznego wymiaru. Ultranowoczesne projekty definiują modele tego sezonu, rzucając każdy strój w stratosferę. Odliczanie do startu z przezroczystymi ramkami i lustrzanymi płaskimi soczewkami – te okulary strzelają do gwiazd!

Podczas gdy Elon Musk inwestuje w technologie pozwalające podróżować na Marsa, na wybiegach widzimy modelki sprawiające wrażenie, jakby właśnie wróciły z Marsa. Metaliczne materiały i elementy, futurystyczne kroje, srebrne odblaski –kosmiczna przyszłość, to styl dla odważnych i innowacyjnych indywidualistów. Trend widoczny jest również w designie okularów. Tej zimy będą królować lustrzane soczewki w mocnych i pastelowych kolorach oraz srebrne i błyszczące oprawy.

 

THE VERSACE MANIFESTO

Najnowszy projekt specjalny marki przywołuje poczucie wolności, uosabia jej wyjątkowy charakter. Różnorodność kształtów i żywe kolory pochodzą z pokazu Versace Jesień-Zima 17/18. Modele wyróżniają się dynamicznymi profilami a soczewki niemal eksplodują różnorodnością odcieni kolorów. Silny, kontrowersyjny i wyrazisty. Taki jest nowy projekt specjalny marki: THE VERSACE MANIFESTO.

okulary-przeciwsloneczne-versace

okulary-damskie-versace

Kolorowe pastelowe soczewki

Te okulary przeciwsłoneczne są nie z tego świata! Płaskie soczewki w pastelowych kolorach i ekstrawaganckie kształty to futurystyczny dynamiczny duet w tym sezonie. Przygotuj się na ucieczkę!

Model ten pochodzi z linii “TREND”. Okulary podkreślają indywidualny charakter użytkownika, są awangardowe i bardzo wyróżniające.

METALLIC BEAT

Najbardziej rockowa ze wszystkich linii okularów Vogue! Rockowy styl tych oprawek i zaskakujący kształt sprawiają, iż modele te są nowoczesne i niezwykle czarujące. Model ten jest delikatny ale jednocześnie wyrazisty, dzięki czemu idealnie odzwierciedlają charakter współczesnych i przebojowych kobiet!

okulary-damskie-vogue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *