Technologia Oakley PRIZM – nadeszła prawdziwa rewolucja

oakley-prizm

Eksplozja kolorów w każdych warunkach

Dzięki precyzyjnemu dostrajaniu poszczególnych długości fal, PRIZM ™ wyostrza ostrość widzenia, ujawniając niuanse, których nie byłoby gołym okiem. Jak zrozumieć działanie i efekt tej technologii? Zacznijmy od porównania okularów przeciwsłonecznych do stereo. W przeszłości wszystko, co mogliśmy zrobić, to produkcja coraz to lżejszych lub ciemniejszych soczewek, tak jakbyśmy mieli tylko pokrętło głośności w odtwarzaczu muzyki. Potem pojawiły się technologie wzmacniające kontrast, które mogłyby być  odpowiednikiem kontroli tonów . Jednak Oakley wykorzystuje tę technologię o jeden krok dalej. Dostosowuje spektrum światła za pomocą barwników PRIZM, aby zwiększyć kontrast i zmniejszyć odblaski dla określonego sportu i środowiska. To tak jakby mieć osobistego technika dźwięku, który wykonałby wszystkie niezbędne korekty dla wysokich i niskich tonów podczas każdej piosenki, abyś mógł poczuć poszczególne dźwięki.

 

https://www.sportrx.com/blog/oakley-prizm-prescription-lenses/

https://www.oakley.com/en-us/prizm/sport

Oakley Prizm w sporcie

Technologia soczewek Oakley Prizm ™ sprawiła, że ​​okulary stały się niezbędnym sprzętem do uprawiania sportu. Wszystko sprowadza się do uwydatniania szczegółów w najbardziej precyzyjny sposób, aby zoptymalizować twoje wrażenia wizualne, a wynikiem jest wydajność, która zmienia wydajność gry.

 

 

OAKLEY® OO 9401 940101

Okulary do golfa?

Soczewki PRIZM Golf i PRIZM Dark Golf pozwalają graczowi zobaczyć zmiany tekstury i różne odcienie zieleni, aby mogli rozpoznać, gdzie zaczyna się szorstki teren, a kończy się zieleń. Soczewki PRIZM Golf nadają się do średnich warunków oświetleniowych, podczas gdy soczewki PRIZM Dark Golf są idealne do jasnych warunków oświetleniowych. Zmierz odległość i warunki trawy lepiej niż kiedykolwiek, kupując Oakley PRIZM Golf Sunglasses .

GŁÓWNE KORZYŚCI Z OAKLEY PRIZM GOLF LENSES

– Pomaga dostrzec tekstury trawy, które mogłyby zostać pominięte
– Poprawia kontrast między zmianami w zieleni, co pomaga w wykrywaniu ruchów fairways / fringe / rough
– Poprawiona zdolność widzenia i śledzenia piłki

okulary oakley prizm

Okulary do piłki i gry w baseball

Soczewki PRIZM Field poprawiają kontrast między piłką a tłem, dzięki czemu kolory są bardziej żywe. To sprawia, że ​​piłka jest łatwiejsza do zobaczenia wśród innych kolorów. Graj na najwyższym poziomie dzięki Oakley PRIZM Baseball Sunglasses .

GŁÓWNE KORZYŚCI Z OAKLEY PRIZM FIELD LENSES:

-Daje możliwość wyostrzenia zielonych i czerwonych barw, które pozwalają wyróżnić się piłce w stosunku do trawy i brudu

-Ulepsza kolory nieba, aby uzyskać lepszy kontrast

oakley-flakprizm-sport-field

 

PRIZM DEEP WATER & PRIZM SHALLOW WATER

Podobnie jak w przypadku bejsbolu, mogą występować zupełnie inne warunki oświetleniowe dla wędkarzy, dlatego Oakley stworzył soczewki PRIZM Shallow Water i soczewki PRIZM Deep Water Polarized . Obie te soczewki wodne zostały wzmocnione filtrem polaryzacyjnym, aby zablokować 99% odbicia. Niezależnie od tego, czy jesteś wędkarzem głębinowym, czy łowisz w rzece, Oakley ma coś dla Ciebie.

GŁÓWNE KORZYŚCI Z OKULARÓW WODY DOTYCZĄCEJ OAKLEY PRIZM:

– Wzmacnia zielone i miedziane barwy
– Wzmacnia kolor biały, aby łatwiej wykryć ryby i muchy na powierzchni wody
– Pomaga zdefiniować cienie ryb

Soczewki spolaryzowane:

– Soczewki głębinowe odfiltrowują specyficzne odcienie błękitu, które tłumią widzenie na otwartej wodzie, dzięki czemu można zobaczyć więcej pod powierzchnią
– Wzmacnia kolory czerwieni i zieleni, które dają lepszy obraz aktywności pod powierzchnią

PRIZM CODZIENNIE

Firma Oakley stworzyła soczewki PRIZM Everyday , dzięki którym ludzie mogą korzystać z zalet technologii PRIZM przez cały czas. Soczewki te maksymalizują kontrast i poprawiają widoczność, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnymi, przyjemnym dla oka kolorami, gdziekolwiek jesteś.

GŁÓWNE KORZYŚCI Z OAKLEY PRIZM CODZIENNE SOCZEWKI:

– Głębsze czerwienie
– Wzmocnione błękitne niebo
– Wzmocnione barwy zieleni

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *